Kalender

25 november 2022
  • 25 november 2022 - Beerse B / Pipoka C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    09072
    Beerse B / Pipoka C

26 november 2022
  • 26 november 2022 - Martinus A / Beerse A
    Aanvang: 08:00
    Einde: 11:00

    Locatie: Martinus TTK, Magdalenastraat 21, 2550 Kontich


    Omschrijving

    10191
    Martinus A / Beerse A

29 november 2022
  • 29 november 2022 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


30 november 2022
  • 30 november 2022 - Turnhout A / Beerse A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Zaal, Slachthuisstraat 13 C, 2300 Turnhout


    Omschrijving

    10031
    Turnhout A / Beerse A

1 december 2022
  • 1 december 2022 - Schilde B / Beerse B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal SBSO Zonnebos, Moerstraat 50, 2970 Schilde


    Omschrijving

    10074
    Schilde B / Beerse B

2 december 2022
  • 2 december 2022 - Beerse C / Putte A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    10101
    Beerse C / Putte A

  • 2 december 2022 - Beerse D / Orka H
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    10114
    Beerse D / Orka H

6 december 2022
  • 6 december 2022 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


  • 6 december 2022 - Kruispunt B / Beerse C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal 'Den Willecom', Terelststraat 2, 2650 Edegem


    Omschrijving

    11105
    Kruispunt B / Beerse C

  • 6 december 2022 - Bart Merksem D / Beerse D
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Fort van Merksem, Fortsteenweg 120, 2170 Merksem


    Omschrijving

    11112
    Bart Merksem D / Beerse D

9 december 2022
  • 9 december 2022 - Beerse A / Nodo C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    11034
    Beerse A / Nodo C

  • 9 december 2022 - Beerse B / Kruispunt A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    11071
    Beerse B / Kruispunt A

13 december 2022
  • 13 december 2022 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


  • 13 december 2022 - Orka G / Beerse C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Orka TTK, Schildesteenweg 14, 2520 Ranst


    Omschrijving

    12100
    Orka G / Beerse C

16 december 2022
  • 16 december 2022 - Beerse A / Pipoka A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    12032
    Beerse A / Pipoka A

  • 16 december 2022 - Beerse B / Zwijndrecht C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    12075
    Beerse B / Zwijndrecht C

  • 16 december 2022 - Vorselaar C / Beerse D
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gem. Sporthal 'De Dreef', Oostakker 1, 2290 Vorselaar


    Omschrijving

    12113
    Vorselaar C / Beerse D

20 december 2022
  • 20 december 2022 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


21 december 2022
  • 21 december 2022 - De Gilden A / Beerse C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Vrije Basisschool, Monnikenhofstraat 3, 2040 Antwerpen


    Omschrijving

    13105
    De Gilden A / Beerse C

  • 21 december 2022 - Beerse D / Wuustwezel B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    13113
    Beerse D / Wuustwezel B