Kalender

2 maart 2021
  • 2 maart 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 17:30
    Einde: 22:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


  • 2 maart 2021 - K.B.T.S. C / Beerse B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sportcentrum Stuivenberg, Albert Einsteinlaan 50, 2660 Hoboken


    Omschrijving

    19092
    K.B.T.S. C / Beerse B

  • 2 maart 2021 - Martinus B / Beerse D
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Martinus TTK, Magdalenastraat 21, 2550 Kontich


    Omschrijving

    19142
    Martinus B / Beerse D

5 maart 2021
  • 5 maart 2021 - Beerse C / Wuustwezel B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    19103
    Beerse C / Wuustwezel B

  • 5 maart 2021 - Beerse A / Wuustwezel A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    19033
    Beerse A / Wuustwezel A

9 maart 2021
  • 9 maart 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 17:30
    Einde: 22:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


  • 9 maart 2021 - Bestuursvergadering
    Aanvang: 17:30
    Einde: 20:00

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


10 maart 2021
  • 10 maart 2021 - Balder B / Beerse A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Chalet Karel Sappenberghs, Alpenroosstraat 26, 2590 Berlaar


    Omschrijving

    20032
    Balder B / Beerse A

11 maart 2021
  • 11 maart 2021 - Omni Vrembo B / Beerse C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal Sneppenbos, Hoek Sneppenbos Vremdesesteenweg, 2531 Vremde


    Omschrijving

    20102
    Omni Vrembo B / Beerse C

12 maart 2021
  • 12 maart 2021 - Beerse B / Omni Vrembo C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    20094
    Beerse B / Omni Vrembo C

15 maart 2021
  • 15 maart 2021 - Borsbeek D / Beerse B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal Ter Smisse, Louis Van Regenmortellei 6, 2150 Borsbeek


    Omschrijving

    21091
    Borsbeek D / Beerse B

16 maart 2021
  • 16 maart 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 17:30
    Einde: 22:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


18 maart 2021
  • 18 maart 2021 - Antonius G / Beerse D
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: St.-Antonius, Bethanienlei 108 C, 2980 Zoersel


    Omschrijving

    21141
    Antonius G / Beerse D

19 maart 2021
  • 19 maart 2021 - Beerse C / Martinus A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    21104
    Beerse C / Martinus A

  • 19 maart 2021 - Beerse A / Antonius A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    21034
    Beerse A / Antonius A

23 maart 2021
  • 23 maart 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 17:30
    Einde: 22:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


  • 23 maart 2021 - Koningshof A / Beerse C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal 'De Zeurt', Eksterdreef 12, 2900 Schoten


    Omschrijving

    22101
    Koningshof A / Beerse C

25 maart 2021
  • 25 maart 2021 - Rupel A / Beerse A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Rupel TTC, Sint-Hubertusplein 28, 2845 Niel


    Omschrijving

    22031
    Rupel A / Beerse A

26 maart 2021
  • 26 maart 2021 - Beerse D / Rupel F
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    22145
    Beerse D / Rupel F

30 maart 2021
  • 30 maart 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 16:30
    Einde: 21:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België