Kalender

18 september 2020
  • 18 september 2020 - Beerse B / Bevel C
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    02095
    Beerse B / Bevel C

  • 18 september 2020 - Tecemo E / Beerse C
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Tecemo Center - Gaanderij 'Ter Linde', Mechelsesteenweg 7, 2640 Mortsel


    Omschrijving

    02100
    Tecemo E / Beerse C

  • 18 september 2020 - Beerse D / Orka H
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    02145
    Beerse D / Orka H

19 september 2020
  • 19 september 2020 - Klaarzetten zaal tornooi
    Aanvang: 00:00
    Einde: 23:59


  • 19 september 2020 - Orka A / Beerse A
    Aanvang: 07:30
    Einde: 10:30

    Locatie: Orka TTK, Schildesteenweg 14, 2520 Ranst


    Omschrijving

    03252
    Orka A / Beerse A

  • 19 september 2020 - Schoten C / Beerse B
    Aanvang: 07:30
    Einde: 10:30

    Locatie: De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 Schoten


    Omschrijving

    03302
    Schoten C / Beerse B

20 september 2020
22 september 2020
  • 22 september 2020 - Vrij spelen
    Aanvang: 16:30
    Einde: 21:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


23 september 2020
  • 23 september 2020 - Training groep 1
    Aanvang: 17:00
    Einde: 18:00

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


  • 23 september 2020 - Training groep 2
    Aanvang: 18:00
    Einde: 19:30

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


  • 23 september 2020 - De Gilden A / Beerse B
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Vrije Basisschool, Monnikenhofstraat 3, 2040 Antwerpen


    Omschrijving

    03091
    De Gilden A / Beerse B

  • 23 september 2020 - De Gilden B / Beerse D
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Vrije Basisschool, Monnikenhofstraat 3, 2040 Antwerpen


    Omschrijving

    03141
    De Gilden B / Beerse D

25 september 2020
  • 25 september 2020 - Beerse C / Bevel D
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    03105
    Beerse C / Bevel D

  • 25 september 2020 - Beerse A / K.B.T.S. B
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    03035
    Beerse A / K.B.T.S. B

26 september 2020
  • 26 september 2020 - Beerse A / Rupel B
    Aanvang: 07:30
    Einde: 10:30

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    04252
    Beerse A / Rupel B

  • 26 september 2020 - Beerse B / Omni Vrembo C
    Aanvang: 07:30
    Einde: 10:30

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    04302
    Beerse B / Omni Vrembo C

28 september 2020
  • 28 september 2020 - Pipoka D / Beerse C
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Sportzaal Hoogboom, Kazerneweg 14, 2950 Kapellen (Antw.)


    Omschrijving

    04101
    Pipoka D / Beerse C

  • 28 september 2020 - Bart Merksem A / Beerse A
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Fort van Merksem, Fortsteenweg 120, 2170 Merksem


    Omschrijving

    04031
    Bart Merksem A / Beerse A

29 september 2020
  • 29 september 2020 - Vrij spelen
    Aanvang: 16:30
    Einde: 21:59

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België


30 september 2020
  • 30 september 2020 - Training groep 1
    Aanvang: 17:00
    Einde: 18:00

    Locatie: TTK Beerse, Schransdriesstraat 45-47, 2340 Beerse, België