Kalender

20 oktober 2021
  • 20 oktober 2021 - Training
    Aanvang: 17:00
    Einde: 18:00


  • 20 oktober 2021 - Liberpas C / Beerse B
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: St-Libertuscentrum, Nekkerspoelstraat 366, 2800 Mechelen


    Omschrijving

    05090
    Liberpas C / Beerse B

  • 20 oktober 2021 - Leugenberg C / Beerse C
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: St. Vincentschool, Leugenberg 143, 2180 Ekeren


    Omschrijving

    05105
    Leugenberg C / Beerse C

22 oktober 2021
  • 22 oktober 2021 - Beerse A / Balder B
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    05033
    Beerse A / Balder B

  • 22 oktober 2021 - Beerse D / Omni Vrembo D
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    05140
    Beerse D / Omni Vrembo D

26 oktober 2021
  • 26 oktober 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 17:00
    Einde: 21:00


27 oktober 2021
29 oktober 2021
  • 29 oktober 2021 - Gravenwezel A / Beerse A
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: 's Gravenwezel TTK, Hindelaan 22, 2970 Schilde


    Omschrijving

    06033
    Gravenwezel A / Beerse A

  • 29 oktober 2021 - Beerse B / Martinus A
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    06090
    Beerse B / Martinus A

  • 29 oktober 2021 - Beerse D / Schoten H
    Aanvang: 18:00
    Einde: 21:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    06145
    Beerse D / Schoten H

2 november 2021
  • 2 november 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


3 november 2021
9 november 2021
  • 9 november 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


10 november 2021
15 november 2021
  • 15 november 2021 - Borsbeek D / Beerse D
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Sporthal Ter Smisse, Louis Van Regenmortellei 6, 2150 Borsbeek


    Omschrijving

    07141
    Borsbeek D / Beerse D

16 november 2021
  • 16 november 2021 - Vrij spelen
    Aanvang: 18:00
    Einde: 22:00


17 november 2021
  • 17 november 2021 - Training
    Aanvang: 18:00
    Einde: 19:00


  • 17 november 2021 - Wuustwezel B / Beerse B
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Parochiecentrum De Ark, Achter D'Hoven 63, 2990 Wuustwezel


    Omschrijving

    07090
    Wuustwezel B / Beerse B

19 november 2021
  • 19 november 2021 - Beerse A / Turnhout A
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    07032
    Beerse A / Turnhout A

  • 19 november 2021 - Beerse C / Bart Merksem C
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00

    Locatie: Gemeentelijke Basisschool Schransdries, Schransdriesstraat 45 - 47, 2340 Beerse


    Omschrijving

    07105
    Beerse C / Bart Merksem C